CZ 550 Schr. .308 Win. LUX

Bežná cena: €967.00 s DPH Zľava: €68.00 (7%) Cena: €899.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Česká Zbrojovka Česká Zbrojovka

Skladom

Séria ČZ 550 predstavuje novú radu elegantných, esteticky a ergonomicky riešených guľovníc. Pestrá ponuka modelov rady ČZ 550 svojimi vlastnosťmi a konstrukčným riešením vychádza vústrety súčastným požiadavkam kladeným na športovné a lovecké zbrane. Guľovnice sú vybavené kompaktným spúšťovým mechanizmom s francúzskym napínačikom, ktorý je pevne spojený so systémom zbrane. Priame spúšťanie (bez napínačika) má možnosť regulácie odporu spúšte a dĺžky chodu spúšte pred a po odpálení. Napínačik možno jednoduchým spôsobom vymontovať bez vplivu na nastavenie spúšťového mechanizmu pre priame spúšťanie. Štandardne sú guľovnice vybavené dvojpolohovou nehlučnou poistkou odišťovanou v smere streľby. Na zvláštnu objednávku je možno dodať trojpolohovú poistku (v strednej polohe je zaistený spúšťový mechanizmus, možno však otvoriť záver).
Guľovnice sa dodávajú s otevorenými nastaviteľnými mieridlami alebo bez mieridiel, pripravené pre montáž puškohľadov alebo športových dioptrických mieridiel. Guľovnice s otvorenými mieridlami sú opatrené perličkovou muškou a cieľnikom umiestneným tak, aby bylo možné na zbraň namontovať aj najväčšie zameriavacie ďalekohľady.

Charakteristické vlastnosti

Široký sortiment kalibrov umožňujúci optimálnu voľbu ráže podľa podmienok používania guľovnice, dobré vyváženie zbrane zaručuje pohotové a ľahké zamierenie, jednoduchá montáž zameriavacieho ďalekohľadu, ľahko ovladateľné a dobre prístupné ovládače (kľuka záveru, spúšť s napínačikom, poistka, záchyt záveru, záchyt zásobníka, západka dna schránky), kompletne nastaviteľný spúšťový mechanizmus s napínačikom, signalizácia napnutia bicieho mechanizmu, ľahká demontáž pre čistenie a bežnú údržbu, vykonateľná bez akéhokoľvek náradia, vysoká presnosť streľby, vysoká životnosť, vysoká funkčná spoľahlivosť za všetkých podmienok používánia aj pre použitie streliva od rôznych výrobcov s rôznými typmi striel.

Pažba z orechového dreva bez lícnice opatrená rybinami a nízkou bodkou. Typ pažby umožňuje zamierenie ako pri streľbe cez otevorené mieridlá, tak s optickým zameriavačom.
CZ 550 LUX
Pažba je vyrobená z orechového dreva s lícnicou bavorského typu opatrená rybinami.

CZ 550/CZ 555

• Široký sortiment kalibrov
• Jednoduchá montáž zameriavacieho ďalekohľadu
• Ľahko ovládateľné a dobre prístupné ovládače
• Kompletne nastaviteľný spúšťový mechanizmus (s napínačikom alebo bez napínáčika)
• Signalizácia napnutia bicieho mechanizmu
• Jednoduchá demontáž pre čistenie a bežnú údržbu
• Dlhý zúbkovaný vyťahovač štýlu Mauser
• Hranatý mostík puzdra záveru
• Kovaná hlaveň
• Vysoká presnosť, spoľahlivosť a životnosť

Parametre:

Kapacita zásobníku: 4
Pažba orechová
Funkcie spúšťového mechanizmu jednospúšť s napináčikom
Mieridlá pevné
Celková dĺžka 1135 mm
Dĺžka hlavne 600 mm
Výška zbrane 210 mm
Šířka zbrane 80 mm
Hmotnost 3,3 kg
Hlaveň kovaná

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa