Deerhunter Cumberland Pro bunda

Bežná cena: €259.90 s DPH Zľava: €24.90 (10%) Cena: €235.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Deerhunter Deerhunter

Skladom

Posledný kus. Čoskoro sa vypredá!

Thinsulate Platinum Flex je vysoko elastická izolácia, ktorá sa tiahne 40% vo všetkých smeroch a napriek tomu sa vracia do tvaru bez záhybov. Unikátna látka sa používa na izoláciu, švy a podšívku, vďaka čomu sú nohavice Cumberland a krátka aj dlhá verzia bundy mimoriadne vhodné na lov na cestách. Robustná zimná bunda je tiež výsledkom iného želania vytvoriť ľahšiu zimnú bundu s rovnakými vysokými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Cumberland sa dodáva v niekoľkých variantoch: vesta s reflexnou hranou a bez reflexnej hrany a s membránou Deerhunter® Stormliner Membrane. Súprava je 100% vodotesná, vetruvzdorná a priedušná.

YKK-zips v strede vpredu
Šikmá kapsa na rádio w. elastická šnúra pre anténu
2 teplejšie vrecká na ruky w. zipsy
2 predné vrecká + integrované vrecko
vopred tvarovaná lakťová časť w. napínateľná výstuž
Vrecko w. dlhší otvor na zips na pravej strane
Všetky vreckové zipsy sú kryté, nepremokavé
Ochrana ramien - protišmyková
Nastaviteľný pás a spodok w. šnúrky
Nastaviteľná manžeta w. remienok a suchý zips
Silikónové patentky
Podšívka zo sieťoviny a vnútorné vrecká
Teplota do -10 ° C

YKK®
V spoločnosti Deerhunter kladieme vysoké nároky na zipsy, ktoré používame v našich poľovníckych odevoch. Preto má veľa našich výrobkov zips YKK - svetovo uznávané kvalitné zipsy.

Deer-Tex® Performance Shell Membrána
Je 100% odolná proti vetru a vode a je priedušný.
Táto membrána je roztiahnuteľná v 4 smeroch a dáva skvelý pocit a flexibilitu. Rovnako ako pôvodná membrána Deer-Tex® sa dá umyť alebo vyčistiť.
Membrána sa môže prať pri 30° bez zmäkčovadla.

Posilnenie X-Dura
Deer-X-Dura je špeciálne vyvinutá výstuha Deerhunter. Elastické vystuženie poskytuje mimoriadnu ochranu na exponovaných miestach, ako sú napríklad kolená a lakte. Okrem toho sa dôraz kladie na slobodu pohybu, takže môžete byť dobre vybavení na náročnú poľovačku.

4-cestný stretch
Pri výbere poľovníckeho oblečenia, ktoré potrebujete maximálnu flexibilitu, slobodu pohybu a dobrú odolnosť, by ste si mali vybrať produkty spoločnosti Deerhunter so štvorstranným roztiahnutím. Lovecký odev so štvorstranným strečom je elastický po dĺžke aj po šírke, čo vám umožňuje voľný pohyb bez toho, aby ste sa obliekli svojím hrubým oblečením.

Vodoodpudivý
Výrobky impregnované vodoodpudivou úpravou sú odolné proti vode a špine. Škvrny sa ľahko odstraňujú. Mimoriadne tepelne odolný a má veľmi hladký povrch.

3M ™ Thinsulate ™ strečová izolácia
3M ™ Thinsulate ™ Platinum Flex je jedinečná elastomérna izolácia, ktorá pôsobí v extrémnych podmienkach. To sa tiahne až o 40% vo všetkých smeroch a ťahá sa dozadu bez toho, aby sa pokrčili vaše odevy.

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa