Deerhunter Lady Christine nohavice

Bežná cena: €149.95 s DPH Zľava: €24.95 (17%) Cena: €125.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Deerhunter Deerhunter

Skladom

Dámske nohavice vyrobené z kvalitnej textílie, ktorá je 100% vetru a vode odolná. Predtvarované kolená zaisťujú mimoriadne pohodlie pre aktívnych outdoorových nadšencov.

Nohavice Lady Christine sú vyrobené z mäkkej a pohodlnej látky, takže sú potešením na celý deň. Lovecké nohavice majú funkčné vrecká a vopred tvarované kolená pre dobrú pohyblisvosť. Membrána Deer-Tex® Performance Shell, ktorá je dodávaná s päťročnou zárukou, zabezpečuje, že nohavice sú 100% vetru a vode odolné a zároveň priedušné. A rovnako ako bunda Lady Christine, sú nohavice umývateľné v pračke.

-Nastaviteľný pružný pás
-Nastaviteľná na spodnej časti nohy pomocou popruhu a suchého zipsu
1 veľké vrecko na nohe so záhybom a zaoblené široké otváranie pre ľahký prístup
-Výstuž v spodnej časti nohy
-Strečová podšívka vo vnútri nohavíc pre optimálny komfort s nepremokavou ošetrenou podšívkou v dolnej časti nohy

2-cestný stretch
Ak potrebujete dodatočnú voľnosť pohybu, vyberte si jeden z produktov Deerhunteru so strečom. Použitie materiálov s obojstranným roztiahnutím spôsobuje, že poľovnícke oblečenie je roztiahnuteľné, čo zvyšuje vašu slobodu pohybu.

YKK®
V spoločnosti Deerhunter kladieme vysoké nároky na zipsy, ktoré používame v našom loveckom oblečení. To je dôvod, prečo mnohé z našich výrobkov majú zipsy YKK - svetoznáme zipsy s registrovanou kvalitou.

Membrána Deer-Tex® - Päťročná záruka
Päťročná záruka na výrobné chyby v membráne Deer-Tex®. V prípade nárokov: vráťte výrobok spolu so štítkom s informáciami o výrobku alebo visačkou a potvrdením o zaplatení predajcovi.
Poznámka: Záruka membrány Deer-Tex® pokrýva len výrobné chyby.

Membrána Deer-Tex®
Membrána Deer-Tex® leží voľne medzi vonkajšou textíliou a ostatnými vrstvami. Všetky švy sú nalepené, takže je výrobok 100% vodotesný.
Voľná ​​membrána je obzvlášť vhodná pre výrobky, pri ktorých sa kladie veľký dôraz na to, aby boli nehlučné, napríklad pri sledovaní a lovu.
Ak lovíte pri slabom daždi, je vhodná 3 000 mm odolnosť proti penetrácii vody. Membrána Deer-Tex® je dimenzovaná až do 20 000 mm, čo vás ochráni pri najťažších poveternostných podmienkach. Membrána sa môže prať v 30 stupňoch.

Výstuž Deer-X-Dura
Deer-X-Dura je špeciálne vyvinutá výstuž Deerhuntera. Elastická výstuž poskytuje dodatočnú ochranu na exponovaných miestach, ako sú kolená a lakte. Okrem toho sa zameriava na slobodu pohybu, takže môžete byť dobre vybavený pre náročný lov.

Vodu odpudzujúca
Výrobky impregnované vodoodpudivou úpravou sú odolné proti vode a nečistotám. Škvrny sa ľahko odstránia. Mimoriadne tepelne odolný a má veľmi hladký povrch.

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa