ESP Scorpy Max 500 so sprejom

Cena: €43.90 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Euro Security Products Euro Security Products

Skladom

Posledný kus. Čoskoro sa vypredá!

SCORPY Max - elektrický paralyzér 500.000 V kombinovaný s obranným sprejom je určený pre profesionálne použitie v bezpečnostných firmách , u polície , ale aj pre každého , kto sa chce efektívne brániť . Pridaním obranného spreja sa rozšírilo použitie elektrického paralyzéra pri obrane až na vzdialenosť 2 m

 

Paralyzér aj obranný sprej je združený v jednom prístroji a možno ich oba ľahko ovládať jednou rukou . Tým odpadá zložitá manipulácia pri použití samostatného elektrického paralyzéra a samostatného spreja .

Vďaka ergonomickému tvaru prístroja možno sprejom podstatne lepšie zamieriť na tvár útočníka a zároveň odpadá riziko vlastného zasiahnutia pri spúšťaní klasického valcovitého spreja . Napadnutý je schopný bleskovo použiť práve ten druh obrany , ktorý zodpovedá spôsobu napadnutia a obidva druhy obrany pružne kombinovať . Tým sa podstatne zväčšuje šanca napadnutého , aby sa ubránil .

Pri použití SCORPY Max získava napadnutý zároveň ďalšiu výhodu v momente prekvapenia . Uvidí útočník u napadnutého elektrický paralyzér , nečaká v žiadnom prípade možnosť zasiahnutia sprejom na vzdialenosť 2m .

Na prístroj je udelený patent v Českej republike ( CZ - 283343 ) , vo Francúzsku ( FR - 9716165 ) a v Nemecku ( DE 197 56 939 B4 ) .

Dúfame , že nebudete musieť SCORPY Max nikdy použiť a že Vám bude slúžiť iba k pocitu sebavedomia a bezpečia . Ak máte pri sebe SCORPY Max , môžete si byť istí , že máte tú správnu vec na svoju obranu . Hlavné vlastnosti SCORPY Max

okamžitá sebaobrana , 100 % spoľahlivosť
500 000 Volt - účinkuje cez silnú vrstvu odevu ( aj koženého ) , nemôžete utrpieť spätný výboj , ani keď Vás útočník drží .
obranný sprej - dosah 2 m , útočník je zneškodnený na 30 minút .
nezanecháva žiadne psychické ani fyzické následky .
zaisťovací bezpečnostný vypínač
pozlátené kontakty
klips na opasok
záruka 24 mesiacov , servis

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa