Fjällräven Lappland Hybrid Trousers

Bežná cena: €229.95 s DPH Zľava: €20.95 (9%) Cena: €209.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Fjällräven Fjällräven

Skladom

Ľahké, odolné nohavice na aktívne poľovačky zo strečového materiálu a materiálu G-1000 Silent Eco. Optimalizovaný strih, niekoľko vetracích otvorov a praktických vreciek vrátane vrecka na nožík.

Ľahké, odolné nohavice s optimalizovaným strihom na aktívnu poľovačku. Nohavice s dizajnom, vychádzajúcim z úspešného modelu Keb, vyrobené so strečového materiálu, ktorý zabezpečuje mimoriadnu voľnosť pohybu, s nehlučným, vodeodolným materiálom G-1000 Silent Eco na zadnej časti, stehnách, kolenách a zvnútra spodnej časti nohavíc. Jasná prvá voľba pri fyzicky intenzívnej poľovačke, ako je napríklad sledovanie vtáctva, ktoré zahŕňa aktivitu v rôznom teréne, alebo pri poľovačke so psami. Vetracie otvory na zips zvonku na stehnách uvoľňujú nadmerné teplo, ďalšie vetranie poskytujú otvory po strane lýtok. Majú dve priestranné vrecká, obe s légami a cvokmi - na ľavom je aj zips a v pravom je vnútorné sieťovinové vrecko na mobil alebo vysielačku. Okrem toho majú dve vrecká na ruky a vrecko na nôž. Švy na vnútornej strane stehien sú umiestnené tak, aby minimalizovali riziko odierania a dvojitá vrstva látky na lýtkach chráni pred opotrebovaním od obuvi. Nastavovací pás s gombíkmi zaisťuje konce nohavíc okolo topánok a háčik na zachytenie o obuv môžete pripevniť ku šnúrkam. Pokiaľ sa rozhodnete pre traky, budú vám dobre držať vďaka spevneným zónam v mieste ich pripnutia.

Do poznámky k objednávke nám prosím napíšte obvod vášho pásu, odmeraný v mieste kde nosíte nohavice.

INFORMÁCIE O VEĽKOSTIACH, MATERIÁLOCH A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

SKU: F90647
Pohlavia: Pánske
Concept: Hunting
Hmotnosť: 603 g in size 48
Použitý materiál: G-1000
Materiál použitý na vonkajšej strane: G-1000® Silent Eco: 65% polyester, 35% cotton, Stretch: 63% Polyamide, 26% Polyester, 11% Elastane
Zakončenie na nohách: Pevná dĺžka
Vrecko na nôž: Yes
Vrecko na mapu: Yes
Typ nohavice: Full Leg
Stretch panels: No
Pás: Stredne vysoký pás
Vystuženie: Yes
Bezpečnostné vrecko: No
Predtvarované kolená: Yes
Strih: Regular Fit / Rovný strih

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa