Hownd šampón pre psy proti svrbeniu

Cena: €10.90 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Hownd Hownd

Skladom

HOWND® Got An Itch? Prírodný šampón proti svrbeniu, 250ml, je špeciálne vyvinutý pomôcť zmierniť suchú šupinatú kožu psa a pomáha obnoviť lesk srsti všetkých druhov plemien. Šampón s kondicionérom prenikne až do hĺbky folikúl aj pri dlhej srsti, dôkladne ju vyčistí a zabraňuje zachlpeniu srsti. Pre psíkov s krátkou srsťou stačí použiť menšie množstvo šampónu.

Tento produkt chráni a hydratuje pokožku a to vďaka vyrovnanej pH formule produktu obsahujúcej pšeničné bielkoviny, ovsené vločky, arganový olej a šťavu listov aloe vera. Táto kombinácia pomáha vyživovať kožu a srsť zostáva udržiavaná, krásne mäkká a ľahká na rozčesanie aj pri dlhosrstých plemenách.

Šampóny HOWND® sú bezpečné pre použitie s aktuálnymi antiparazitnými produktmi.

Vďaka použitiu zmesy prírodných aromatických olejov, vitamínu E, pro-vitamínu B5, pšeničných bielkovín, ovsených vločiek a šťavy z listov aloe vera, sú všetky produkty spoločnosti HOWND® vyrobené bez alkoholu, parabénov, mydiel a farbív. Produkty sú vyrobené s vyrovnaným pH-faktorom, sú šetrné k pokožke a srsti, takže Vaši miláčikovia vyzerajú úžastne a voňajú výnimočne.

HOWND produkty nesú označenie Leaping Bunny (Skákajúci Zajac), odcenenie udeľované organizáciou ochraňujúcou zvieratká- Cruelty Free International.

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa