KAHLES Helia 2,4-12x56i 4-Dot

Cena: €1,749.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca KAHLES KAHLES

Skladom

Tento model je so Swarovski Rail šínou.

Popis produktu

-Mimoriadne vysoká priepustnosť svetla za súmraku a v noci.
-Perfektný kontrastný obraz a brilantné zorné pole.
-Výkonný optický systém s výnimočnou ostrosťou okrajov.
-Deň / noc osvetlený zámerný kríž s inteligentným automatickým vypnutím.
-OILPHOBIC potiahnuté šošovky.
-Očný reliéf: 95 mm
-Korekcia dioptrií: + 2 / -3.5 dioptrie
-Stmievací faktor: 07.04. - 25.9. DIN 58388
-Zámerný kríž v obrazovej rovine: 2

Tradičná rakúska značka a jej modelový rad HELIA je odborníkmi aj bežnými užívateľmi vďaka svojim optickým parametrom a kvalitou spracovania dlhodobo považovaná za jednu z najlepších radov puškohľadov na trhu. Za týmto výsadným postavením stojí nielen dlhá história, know-how, ale aj vlastný výskum a použitie najmodernejších technológií pri výrobe.

Práve vďaka radu HELIA (pomenovaná po gréckej bohyni slnka) sa v medzivojnovom období KAHLES jedným z najväčších výrobcov puškohľadov sveta pre civilné i vojenské účely. O kvalite týchto výrobkov svedčí skutočnosť, že slúži mnohým užívateľom dodnes a firma dostáva od lovcov puškohľady z tejto doby na vyčistenie, nastavenia alebo drobné opravy.

Od roku 1960 sa začali všetky zameriavača KAHLES plniť inertným plynom imúnnym proti vnútornému zahmlievaniu. Úspešná séria HELIA SUPER od roku 1972 začala do svojich zameriavačov inštalovať šošovky s viacnásobnými antireflexnými vrstvami, čo umožilo dosiahnutie svetelnej priepustnosti vyše 90%. Dosahuje najlepších optických parametrov v spektre zelenej, šedej, hnedej a ďalších farieb, ktoré sú pre poľovnícke účely úplne zásadné a dovoľujú použitie za zníženej viditeľnosti po maximálnu dobu, pretože zver sa ukazuje najčastejšie práve za týchto svetelných podmienok, tak 15 aj viac minút viditeľnosti navyše aj v porovnaní so špičkovými značkami, veľmi často rozhoduje o tom, či je lov úspešný alebo nie.

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa