Luminox Recon Point Man 8821.KM

Bežná cena: €369.00 s DPH Zľava: €59.00 (16%) Cena: €310.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Luminox Luminox

Skladom

Luminox "Recon" modely.
Recon je skratka od "Reconnaissance" v armáde je to bežne užívaný termín pre prieskumné misie. Luminox hodinky Recon série boli navrhnuté v spolupráci s Andrea Micheli, bývalý NCO Swiss Military Security, súčasne medzinárodne uznávaný bezpečnostný, vojenský žurnalista a strelecký inštruktor, odpovedajú potrebám armádnych zložiek pre analógové hodinky, ktoré môžu byť používané ako jednoduchý a efektívny navigačný nástroj pri pozemných operáciách.

Všetky modely Recon série sú vybavené farebným odpočítavacím kvadrantom na ciferníku, potápačským odpočítavaním času pomocou rapkáčového venca a kompasovou ružicou. Poškriabaniu vysokoodolné zafírové sklíčko s antireflexným povlakom, mierka merania rýchlosti chôdze /vkm/h alebo mph/ a samozrejme ALWAYS VISIBLE/, samoobnoviteľné svietenie ako všetky luminox hodinky. Tieto hodinky sú balené v taktickom /molle/ puzdre. Všetky hodinky série RECON nesú názov podľa členov prieskumného tímu. Tento prvý model Point Man bude nasledovať Navigator a modely Leader. Každý model bude mať funkcie špecifické pre každú rolu v prieskumnom tíme.

Point Man je "špička kopie". Jeho úlohou je bezpečne doviesť jednotku do stanoveného cieľa cez nebezpečné územie. On určuje tempo presunu skupiny. Byť na špici vyžaduje vysokú koncentráciu, oceľové nervy, schopnosť robiť časovo správne rozhodnutia, pretože konať buť príliš skoro môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou pre celý tím. Hoci venované prieskumným misiám, hodinky v civile sú základným výstrojom pre dobrodružnú turistiku.

Hlavné charakteristiky:
Vždy viditeľné svietenie po dobu až 25 rokov v akýchkoľvek svetelných podmienok
Veľkosť / priemer 45 mm
Odolnosť proti vode 200m, 20 ATM, 600 stôp, individuálne testovaný
Životnosť batérie 60 mesiacov
Skelet PC zosilnený uhlíkom, zafírové sklo
-jeden antireflexný povlak
Výška 13,10 mm
hmotnosť 72 g

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa