Luminox Sentry 0201.SL

Bežná cena: €210.00 s DPH Zľava: €35.00 (17%) Cena: €175.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Luminox Luminox

Skladom

Z mora (SEA), zo vzduchu (AIR), zo súše (LAND) - SEA, AIR, LAND (SEAL).

Špeciálne jednotky amerického námorníctva US Navy SEAL sú asi najobávanejšie a najrešpektovanienjšie komando armády USA, ak nie na celom svete.
Je to najelitnejšia a vysoko trénovaná sila na zemeguli, rovnako aj najuniverzálnejšia. Sformovaná bola v roku 1962 prezidentom J. F. Kennedym ako námorná kópia „Zelených baretov“ armády USA.
Jednotky SEAL majú obdivuhodnú a značnú históriu úspechov a stali sa legendárne v jej hrdinských činoch ako v službe, tak mimo služby. Tieto jednotky bojovali v každom vojnovom pekle moderných vojen a vyšli s mnohými víťazstvami, nejakými modrinami ale obrovskou históriou dosiahnutých úspechov.

Hlavné charakteristiky:

Vždy viditeľné svietenie po dobu až 25 rokov v akýchkoľvek svetelných podmienkach !
Strojček: Quartz
Veľkosť/: priemer 43 mm
Kryt: Karbón
Sklo: Špeciálne tvrdené minerálne K1 (650+ Vickers)
Odolnosť proti vode: 100m/10atm
Životnosť batérie: 31 mesiacov
Výška skeletu: 13mm
Hmotnosť: 60g
Funkcie: čas, dátum

Všetky Luminox hodinky podliehajú takým výrobným procedúram, aké žiadna iná výroba hodiniek vo svete nevyžaduje. Luminox samoobnoviteľný iluminačný systém musí byť v úplne každom výrobku. Je to nákladné a časovo náročné, ale toto úsilie je to, čo robí Luminox náramkové hodinky špecifickými a odlišnými od ostatných vo svete.

Každé hodinky majú v sebe samoobnoviteľné plynové svetielka. Tieto sú inštalované do ručičiek, značiek času a v závislosti od modelu aj do objímky.

Luminox hodinky nepotrebujú žiadny externý zdroj na „dobitie“ svietivosti, ako potrebujú konvenčné svetielkujúce hodinky. Rovnako nepotrebujú zatlačiť tlačítko na podsvietenie. Armáda USA už dlho oceňuje výhody týchto mikro plynových svetielok a ich využitie je špecifikované v predpise MIL-W-6374F.

Systém svietivosti

Každé Luminox hodinky obsahujú malé samostatné svetielkujúce „plynové lampy“, vyrobené špičkovým inštitútom Swiss Institute for Lightning Components Mb-Microtec. Tieto jednotlivé lampy (Borosit kapsule) sú jemne zapracované do ručičiek, značiek ciferníka a v prípade potápačských hodiniek aj do otočného venca. Aby bol čas jednoznačne odčítateľný aj v úplnej tme a pri každej pozícii, značka 12. hodiny je označená oranžovo, zatiaľ čo ostatné značky sú zelené.

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa