NexTORCH Taktické svetlo WL10X Executor

Cena: €79.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca NexTORCH NexTORCH

Skladom

Taktické LED svietidlo od výrobcu NexTorch pre ručné strelné zbrane je spoľahlivé a praktické príslušenstvo k Vašej pištoli ako pre taktické, tak aj sebaobranné využitie. Váži iba 90 gramov aj s vloženou batériou CR123A, ktorá je súčasťou balenia. Aj táto jedna batéria, ktorou je svietidlo WL10X Executor napájaná, dokáže použitej dióde CREE R5 LED dodať výkon o sile 230 lumenov. Sústredený svetelný lúč Vám zabezpečí dokonalý prehľad o situácii v tme priamo pred Vami, ale aj periférne. Dosvit svetelného kužeľa je celých 130 metrov, čo s prehľadom prevyšuje potreby nočné taktické streľby. Batéria CR1323A zásobuje baterku WL10X energiou po dobu 80 minút.

Môžete si sami zvoliť medzi dvoma režimami svietenia, a to buď stále, alebo momentálne, ktoré závisí od toho, či palcom podpornej ruky tlačíte na spínacej páčku. Svietidlo je vybavené aj bezpečnostným uzamknutím, ktoré zabráni náhodnej a nechcenej aktivácii svietenia v situácii, keď je to pre Vás nežiaduce. Ergonomické riešenie spínacej páčky je prispôsobené tak pravorukým, tak ľavorukým strelcom. Svietidlo WL10X Executor je prispôsobené pre rýchloupínanie aj rychloodnímání pomocou uťahovacieho kolieska na tele svietidla. Môžete ju upevniť na akúkoľvek pištoľ, ktorá je osadená Picatinny lištou alebo Glock railom.

Svietidlo NexTorch WL10X je vyrobené z ľahkého a zároveň veľmi odolného materiálu, ktorým je letecký hliník 6061-T6. Ten je navyše vybavený povrchovou úpravou vo forme tvrdení anodizáciou typu II, ktorá chráni baterku proti ľahkému poškriabaniu.

Svietidlo NexTorch WL10X Executor spĺňa štandard vodeodolnosti IPX-7, teda do hĺbky až 1 metra. Odolnosť proti pádu z výšky výrobca zaručuje tiež do 1 metra.

Taktické svietidlo WL10X Executor je jednotka medzi taktickými pištoľovými svetlami NexTorch vďaka svojej kompaktnosti, malej váhe a vysokej spoľahlivosti.

Optický systém svietidiel Nextroch je charakteristikou preparcovanosti, výkonom i odolnosťou. Použité LED od najvýznamnejších svetových výrobcov patria k tomu najlepšiemu na trhu s garanciou výdrže viac ako 50 000 hodín. Ultra číre šošovky ponúkajú špičkovú svetelnú priepustnosť a pri tom že majú vysokú odolnosť proti prasknutiu či poškrabaniu. K celkovému dokonalému výkonu potom prispieva technológia cylindrov, v ktorých sú žiarovky uložené a to predovšetkým vďaka optimálnemu tvaru aj lesku povrchu. To zaručuje maximálny prenos svetla i jeho zaostrenie podľa účelu použitia každého svietidla.

Všetky svetlá NexTorch sú certifikované podľa celosvetovo uznávaného amerického ANSI / NEMA FL1 štandardu, ktorý zaručuje, že udávané hodnoty sú merané jednotnou metodikou a tieto hodnoty sú garantované. Viete tak, ako boli hodnoty merané a že udávané parametre sú pravdivé.

Balení obsahuje:

Balenie obsahuje:

-svietidlo NexTorch WL10X Executor
-1x batéria CR123A
-náhradné O-krúžok
-slovenský návod
 

Parametre:
-výkon: 230 lumenov
-dosvit: 130 metrov
-výdrž: 80 minút
-dióda: CREE XP-G R5
-napájanie: 1x batéria CR123A
-režim svietenia: stále alebo momentálne
-upínanie: Picatinny lišta
-vodeodolnosť: do 1 metra (IPX-7)
-páduodolnost: do výšky 1 metra
-poistka: uzamknutie proti nechcenému zopnutie svietidla
-materiál: letecký hliník 6061-T6 tvrdený anodizáciou typu II
-rozmery: dĺžka 87 mm, telo 22 mm, hlavica 24 mm
-váha: 97 gramov

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa