O nás + Výhody

     Predajňa bola otvorená v roku 2001 len v malých priestoroch pri rodinnom dome. No oprave zbraní sa začal Tibor Štefánik venovať už skôr a to ako športový strelec v armádnom športovom centre Dukla Praha.

    Skúsenosti so zbraňami nadobudol pri športovej streľbe, ktorej sa venuje od roku 1981 až do dnes. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí 5.miesto na majstrovstvách sveta v Miláne - v Taliansku, 4. miesto vo Fínsku na majstrovstvách európy, na ktorom zároveň vybojoval historicky prvú miestenku na olympijské hry v Atlante – USA. Desiatky majstrovských titulov si odniesol z pretekov ČSSR, ČSFR, ČSR a je aj niekoľkonásobný majster Slovenska.

    Vzhľadom k tomu, že tých, ktorí sa venujú oprave a renovácii zbraní na profesionálnej úrovni, nie je na Slovensku veľa, počet zákazníkov sa postupne zvyšoval, takisto aj záujem o poľovnícky sortiment. Preto v roku 2006 sa začali stavať nové priestory predajne a to do dnešnej podoby.

    Majiteľ predajne vykonáva opravy zbraní, renovácie, montáž, znehodnotenie, čistenie, nastreľovanie, výrobu montáží, zabezpečuje vykonanie tlakových skúšok zbraní a to všetko podľa potrieb a predstáv zákazníka.

Prečo nakúpiť u nás ?

1, veľmi rýchle dodanie tovaru (objednávky odosielame ihneď po obdržaní, väčšina zákazníkov dostane tovar už na druhý deň)

2, ponúkame odborné poradenstvo (aj po telefóne)

3, ponúkame nami overené produkty (nakoľko ich sami testujeme a používame)

4, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis

5, stálym zákazníkom poskytujeme rôzne druhy výhod a zliav

6, ponúkame možnosť riešenia reklamácií priamo na predajni

7, ponúkame len originálne produkty priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov

8, možnosť platby platobnou kartou na predajni

9, väčšinu produktov máme skladom

10, doprava zadarmo pri nákupe nad 150 eur

11, na predajni ponúkame kvalitné nastreľovanie, montáž a servis

12, k väčším objednávkam posielame darček