Stopper 2 - 40ml -penový

Cena: €7.50 s DPH

+421 905 433 398

Skladom

Penový obranný sprej 40ml.

Vylepšená nová verzia, intenzívny prúd peny zaručuje vysokú pravdepodobnosť zasiahnutia útočníkovej tváre na ktorej sa pena zachytí a postupne steká. Do očí, nos a úst sa tak dostane oveľa väčšie množstvo účinnej látky.

Nehorľavý sprej s paprikovým extraktom s vysokým podielom kapsaicínov, ktoré zaisťujú okamžitý účinok na zasiahnutých slizniciach, dočasné oslepnutie, dráždivý kašeľ a pálenie pokožky.

Dosah 1,5 až 3 metre podľa veľkosti spreja a poveternostných podmienok.

OC látka: názov OC (oleoresin capsicum ) je botanický názov označujúci pálivé feferónky, ktoré obsahujú substancie- alkaloidy nazývané Kapsaicin. Jediná kvapka kapsaicinu v 100 000 kvapkách vody je stále zistiteľná. Kapsaicin je vyrobený z placenty feferoniek, čo je časť stonky prechádzajúcej do plodu. Táto placenta má 16krát väčší obsah kapsaicinu, ako zostávajúca časť plodu, takže akýkoľvek OC sprej by mal obsahovať účinnú látku vyrobenú z tejto časti. V roku 1912 farmaceut Wilbur Scoville vytvoril štandardy pre meranie tepelných jednotiek kapsaicinu, ktoré boli používané vo farmácii. Pre ilustráciu, pálivá paprika obsahuje >5000 Scovillových jednotiek. Čistý kapsacin 16 miliónov. OC použitý ako účinná látka v našich sprejoch 2 milióny.

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa