Termovízia Pulsar Helion XP38

Bežná cena: €4,039.00 s DPH Zľava: €240.00 (6%) Cena: €3,799.00 s DPH

+421 905 433 398 Výrobca Pulsar Pulsar

Do 4 dní

PREDNOSTI

-Vysoké rozlíšenie senzora: 640x480
-Variabilné zväčšenie: 1,9х až 15.2x
-8 programov farebného zobrazenia
-Detekčná vzdialenosť až 1350m
-Funkcia obraz v obraze
-grafický diaľkomer
-Integrácia s mobilnými zariadení iOS a Android
-Bezdrôtové pripojenie po Wifi
-Integrovaný akumulátor (výdrž: IPS5-8h, IPS10-16h)
-Vodeodolný (IPX7)
-vstavaný videorekordér

Helion je termovíznym pozorovacím prístrojom zobrazujúcim tepelné rozloženie scény. Prístroj je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja, v ktorom boli implementované najnovšie poznatky v oblasti spracovania tepelného obrazu, ktoré zaisťujú prístrojmi Helion zobrazenie v najvyššej kvalite. Termovízia Helion je vybavená Wi-Fi a je plne integrovaná s mobilnými zariadeniami Android a iOS.

VLASTNOSTI

Vysoké rozlíšenie 640x480

Helion XP sa môže skutočne pochváliť špičkovým prekreslením obrazu do najmenších detailov, a to vďaka použitiu nechladeného mikrobalometru s rozlíšením 640x480px a veľkosti pixelov 17 mikrometrov.

Teplotná stabilizácia senzora

Do prístroja bol integrovaný chladič, účinne odvádzajúci teplo snímača a ďalších elektronických obvodov, stabilizujúci vnútornú teplotu prístroja a výrazne znižujúci nežiadúci "teplotný šum".

Variabilné zväčšenie

Helion ponúka dve možnosti zmeny zväčšenia: plynulú zmenu až do 8x násobného zoomu alebo zmenu v krokoch s 2x násobným zväčšením. Každý užívateľ si môže podľa svojich skutočných potrieb vhodne prispôsobiť zväčšenie a zorné pole prístroja konkrétnym pozorovacím podmienkam.

Vysoká rýchlosť snímkov

Vďaka obnovovacej snímkovej frekvencii 50Hz Vám neuniknú žiadne podrobnosti pri pozorovaní prístrojom dynamických objektov v rýchlom pohybe.

Detekčná vzdialenosť až 1800 m

V závislosti od modelu Helion sa vzdialenosť detekcie tepelných objektov pohybuje až do 1800 metrov.

Funkcia "Obraz v obraze"

Funkcia "obraz v obraze" zobrazuje ďalšie okno s 2x zväčšeným obrazom cieľa. To umožňuje detailne prezrieť cieľ. Okno je umiestnené na stredu, v hornej časti obrazovky a zaberá iba 1/10 z celkovej plochy obrazu. Užívateľ pritom vidí obraz v širokom zábere celého zorného poľa prístroja a súčasne zväčšený náhľad na cieľ.

Vstavané nahrávanie videa

Vďaka vstavanému videorekordéru termovízie Helion je zachytenie statických snímok alebo videa lovu bezproblémové. Foto a video sa ukladajú do vnútornej 8Gb pamäti prístroja a môžu byť ľahko prenesené do PC / notebooku cez káblové USB pripojenie alebo Wi-Fi.

Sledovanie a živý prenos obrazu cez internet

Vrcholnou funkciou Helionu je možnosť jeho bezdrôtového spojenia cez Wi-Fi s mobilným zariadením (smartphonom alebo tabletom) na báz Android a iOS s využitím bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision. Aplikácia Stream Vision Vám umožní prijímať zábery v reálneho čase, vzdialene ovládať funkcie prístroja ako aj on-line vysielať snímaný prístrojom obraz na Youtube a zdieľať s priatelmi.

B-Pack akumulátor

Novým štandardom napájania výrobkov Pulsar je akumulátor B-Pack, umožňujúci rýchle dobíjanie a poskytujúci dostatok energie pre spoľahlivú prevádzku za každého počasia. Štandardný akumulátor IPS5 s kapacitou 5,5Ah zabezpečí prevádzku prístroja na maximálny výkon po dobu 8 hodín. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť veľkokapacitný akumulátor IPS10 dvojnásobne zvyšujúci prevádzkový čas prístroja alebo adaptér pre jeho napájanie klasickými AA alebo CR123 batériami.

Grafický diaľkomer

Jednoduchý grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť výšku (jeleň - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajac - 0,3m).

Vodotesný

Ochranný stupeň vodeodolnosti IPX7 zaisťuje spoľahlivú prevádzku prístroja vo vlhkom prostredí, pri intenzívnom daždi a snežení, alebo dokonca aj pri ponorení do vody 10m po dobu 30 min. (IEC 60529).

Široký rozsah prevádzkových teplôt

Použitiev termovízií Helion mrazuvzdorného AMOLED displeja dáva istotu bezchybného zobrazenia v extrémne širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -25 ° C ... + 50° С.

Zadajte Váš e-mail a budeme Vás informovať keď tovar naskladníme. Opätovné zadanie e-mailu Vám zruší strážneho psa.

 

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený. Prihlásiť sa alebo zaregistrovať sa